Поблизу Індонезії горів пором з людьми, є загиблі

Поблизу Індонезії горів пором з людьми, є загиблі

Було врятовано 568 осіб і знайдено три тіла, зокрема вагітної жінки. Людей доставили на сусідні острови.

У морі поблизу Індонезії горів пором з людьми, троє загиблих. Про це повідомляє АР.

За словами першого адмірала Френкі Пасуна Сіхомбінга, начальника військово-морської бази Манадо, пором KM Barcelona 5 загорівся опівдні 20 липня, коли прямував до столиці провінції Північний Сулавесі Манадо з порту Мелонгуане в районі островів Талауд у тій же провінції.

Пожежу, що почалася на кормі порома, ліквідували за годину.

Загальна місткість порома - 600 осіб. Спочатку на поромі було зареєстровано лише 280 пасажирів і 15 членів екіпажу, однак нацагентство з порятунку підтвердило, що було врятовано 568 осіб і знайдено три тіла, зокрема вагітної жінки.

Пошуково-рятувальна операція триває, хоча повідомлень про зниклих безвісти не надходило.

За словами Сіхомбінга, рятувальні екіпажі витягли багатьох людей з моря і доставили їх на сусідні острови, місцеві рибалки також врятували деяких пасажирів у рятувальних жилетах, коли вони дрейфували у воді.

Джерело: korrespondent



Загрузка...