Повідомляє 24 Канал з посиланням на Генштаб ЗСУ.

Дивіться також Дрони масово атакували Росію: вибухи лунали в кількох регіонах, під ударами могли бути аеродроми

Що відомо про атаку на аеродром "Борисоглєбськ"

Підрозділи ССО, у взаємодії з іншими складовими Сил оборони, вдарили по російському аеродрому "Борисоглєбськ" у ніч на 5 липня.

Це місце базування ворожих літаків Су-34, Су-35С та Су-30СМ. Уражено склад з керованими авіабомбами, навчально-бойовий літак та, ймовірно, інші літаки,
– йдеться у повідомленні.

Наразі результати ураження все ще уточнюються. у Генштабі наголосили, що Сили оборони продовжують робити все можливе, аби позбавити Росію можливості бити по цивільній інфраструктурі та змусити країну-агресорку припинити збройну агресію проти України.

До слова, у ніч на 5 липня під ударом був російський Енгельс Саратовської області, де також розташований аеродром. Місцеві жителі повідомляли про гучні вибухи.