Командував спецназом окупантів: на Курщині ЗСУ "мінуснули" чемпіона світу

Командував спецназом окупантів: на Курщині ЗСУ "мінуснули" чемпіона світу

Під час боїв у Курській області РФ українські воїни ліквідували російського окупанта та титулованого спортсмена Тимура Масалова. Некрологи з'явилися у російських пропагандистських ЗМІ.

Зазначається, що 22 травня 2025 року Масалова "задвохсотили" на Курщині. Він був командиром військового підрозділу 15-го загону спеціального призначення "Вятич". На момент ліквідації Масалов мав звання старшого офіцера.

Що відомо про Тимура Масалова

Тимур Масалов — російський військовий та колишній чемпіон світу з бірманського боксу. Народився 6 липня 1992 року в Кіровській області, тривалий час проживав у місті Армавір.

У 2017 році здобув титул чемпіона світу з бірманського боксу та обіймав посаду першого віцепрезидента Федерації бірманського боксу Краснодарського краю.

З початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну Масалов приєднався до збройних сил Росії. Він обіймав посаду старшого офіцера та командира 15-го загону спеціального призначення "Вятич".

Джерело: УНІАН



Загрузка...