Вживані Tesla дешевшають значно швидше за інші авто
Попит на вживані Tesla падає з літа минулого року через збільшення запасів і появи на ринку вживаних електромобілів інших брендів, повідомляє Укравтопром з посиланням на CNN.
За останній місяць кількість пошукових запитів на вживані Tesla в США зменшилася на 16%, тоді як попит на інші вживані електромобілі збільшився.
CarGurus виявив, що ціни на вживані Tesla падають більш ніж удвічі швидше, ніж середня ціна на вживані авто.
Найгірша ситуація з Cybertruck, його вартість перепродажу виявилась на 58% нижчою від початкової ціни. Однією з головних причин згасання ажіотажу навколо Tesla є посилення конкуренції.
Зараз на американському ринку нараховується 76 вживаних моделей електромобілів, порівняно з 58 у минулому році.
Також, кажуть експерти, ринок вживаних авто слідує за ринком нових авто, де Tesla також ініціювала зниження цін.