Цього року на водоймах України загинули 79 осіб
Cегодня в 10:16
Не дивлячись на попередження рятувальників, українці продовжують порушувати правила перебування на льоду, що призводить до трагедій.
«79 осіб, серед яких шестеро дітей, загинули з початку 2025 року на водоймах України», – оголосила невтішну статистику ДСНС України.
Серед загиблих переважна більшість чоловіки – 65 осіб, жінок – 14. Найбільше нещасних випадків трапилося на річках – 46, на ставках – 33.
Додамо, що попри трагічні випадки, з початку року надзвичайникам вдалося врятувати 68 осіб, з них 20 дітей.
У ДСНС закликають – у жодному разі не перебувати на льоду, якщо його товщина менше ніж 7 см. Якщо ви побачили людину, яка провалилася під кригу, негайно телефонуйте до Служби порятунку за номером «101» або «112».
Загрузка...