Як на організм вплине квашена капуста, якщо їсти її щодня
З настанням осінньо-зимового періоду квашена капуста стає однією з улюблених закусок українців. Вона не лише смачна. а й корисна.
Завдяки природному процесу ферментації, вона стає багатою на пробіотики, вітаміни та антиоксиданти, які сприяють зміцненню імунітету, покращенню травлення та нормалізації обміну речовин.
Розповімо, чи корисно регулярно їсти квашену капусту і що відбувається з вашим організмом під час її вживання.
Одна порція (1 склянка) квашеної капусти містить 4 грами клітковини, що сприяє покращенню травлення та регулярному випорожненню. Дієтолог Бет Розен пояснює EatingWell, що нерозчинна клітковина, якої багато в квашеній капусті, діє як речовина, що допомагає виводити відходи з організму.
Квашена капуста - це ферментований продукт, що містить корисні бактерії, які допомагають відновлювати баланс мікробіому кишечника. Як зазначає дієтолог Джессі Вонг, споживання таких продуктів позитивно впливає як на короткострокове, так і на довгострокове здоров'я кишечника.
Квашена капуста є чудовим джерелом вітаміну С, який відіграє важливу роль у підтримці імунної системи. Вітамін С, разом із іншими антиоксидантами, допомагає зменшувати запалення та покращує загальний стан здоров'я.
Вітамін С, присутній у квашеній капусті, сприяє виробленню колагену, що робить шкіру більш пружною та еластичною. Крім того, він захищає шкіру від пошкодження вільними радикалами та ультрафіолетовими променями, що допомагає уповільнити процес старіння.
Чи всім безпечно їсти квашену капусту
Хоча квашена капуста корисна для більшості людей, вона може бути не рекомендована тим, хто страждає на непереносимість гістаміну або має алергію на капусту.
Людям з високим артеріальним тиском також варто бути обережними через високий вміст солі.
Як додати квашену капусту до свого раціону
Квашена капуста чудово доповнює салати, супи, бутерброди та страви з картоплею. Її також можна використовувати як начинку для хот-догів або інших закусок. Навіть невеликі порції можуть бути корисними, тому не бійтеся експериментувати з цим ферментованим продуктом.
Джерело: gazeta.ua