Неповнолітній житель Ізмаїла потрапив до реанімації внаслідок отруєння алкоголем у підвалі
Сьогодні о 18:56
Вчора, 21 червня, в Ізмаїльську міську лікарню по швидкій доставили 17-річного місцевого мешканця у стані гострого алкогольного отруєння. Через важкість стану його забрали до реанімації. Про це повідомляє “Бессарабія INFORM” з посиланням на власні джерела.
Попередньо, ввечері хлопець відпочивав з друзями у підвальному приміщенні одного з багатоквартирних будинків, де компанія розпивала алкоголь. Коли йому стало зле, близько 21 години товариші викликали швидку допомогу.
Наразі у ситуації розбираються співробітники ювенальної превенції.
Джерело: bessarabiainform






