Шановні мешканці та гості Ізмаїла!

Шановні мешканці та гості Ізмаїла!
Шановні мешканці та гості Ізмаїла!
Наразі значна частина міста через аварійну ситуацію залишилась без енергопостачання.
Проводяться аварійно-відновлювальні роботи.
Обʼєкти водопостачання та водовідведення міста заживлені від резервних джерел електроенергії (генераторів).
Прошу взяти це до уваги.