Підозрювану у теракті в Ізмаїлі заарештували

Підозрювану у теракті в Ізмаїлі заарештували

За клопотанням Ізмаїльської окружної прокуратури суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права на заставу 28-річній жінці, яку підозрюють у вчиненні терористичного акту (ч. 2 ст. 258 КК України).

Про це пише Одеська облпрокуратура.

Нагадаємо, 1 вересня підозрювана встановила вибуховий пристрій у лісосмузі в Ізмаїлі та активувала його. Внаслідок вибуху постраждав 23-річний місцевий житель, який отримав численні осколкові поранення та був госпіталізований.

Завдяки спільним діям правоохоронців жінку оперативно затримали. Наразі тривають слідчі дії, спрямовані на встановлення всіх обставин злочину та можливих співучасників.

Комплексні заходи у справі здійснюють прокурори разом зі співробітниками територіального підрозділу поліції та СБУ в Одеській області.

 

Нагадаємо, 1 вересня о 14:55 до Служби порятунку надійшло повідомлення від чергового про вибух у мікрорайоні Фортеця. Постраждав 23-річний чоловік. Його з численними осколковими пораненнями госпіталізували до лікарні.

Джерело: izmail.rayon.in.ua



Загрузка...