У Березівському районі зіткнулися два мотоцикли: один водій загинув

У Березівському районі зіткнулися два мотоцикли: один водій загинув

Увечері 20 липня в селі Сербка Березівського району сталася ДТП за участю двох мотоциклів, унаслідок якої один водій загинув, а 15-річного керманича госпіталізували.

Про це повідомили у пресслужбі ГУ НП України в Одеській області.

Попередньо поліцейські встановили, що близько 21:00 15-річний водій мотоцикла ІЖ, рухаючись вулицею Центральною, зіткнувся з мотоциклом «Мінськ» під керуванням 24-річного чоловіка, який їхав у зустрічному напрямку. Мотоцикл «Мінськ» рухався без увімкненого світла передньої фари.

Унаслідок аварії 24-річний водій загинув на місці події. Неповнолітній керманич отримав тілесні ушкодження, його госпіталізували. Неповнолітнього перевірили на стан сп’яніння — він був тверезим.

Також поліцейські встановили, що хлопець не мав права керувати таким транспортним засобом, оскільки не досяг віку, з якого дозволяється отримання посвідчення водія відповідної категорії. Обидва мотоцикли вилучили та помістили на арештмайданчик.
Джерело: odessa.online