В одному з сіл Бессарабської громади урочисто відкрили сучасну станцію очищення питної води(фото)

В одному з сіл Бессарабської громади урочисто відкрили сучасну станцію очищення питної води(фото)

Сьогодні, 28 червня, у селі Соборне Бессарабської громади Болградського району запрацювала сучасна станція очищення питної води. Про це повідомилиу Бессарабській селищній раді.

Станцію встановили у приміщенні амбулаторії сімейної медицини поблизу автомагістралі. Завдяки такому розташуванню користуватися очищеною питною водою зможуть не лише жителі села, а й люди, які проїжджають через населений пункт.

Проєкт реалізовано за підтримки німецько-українського благодійного фонду Ukrainian Future Hilfe-Verein за сприяння Одеської обласної державної адміністрації. Нова станція має забезпечити мешканців якісною очищеною питною водою та покращити доступ до безпечного водопостачання.

Джерело: mahala.com.ua