Одеські рятувальники визволили літню жінку, яка впала в яму
Сьогодні о 11:21
Учора вдень, 27 червня, на вулиці Варненській у Хаджибейському районі міста жінка, 1950 року народження, випадково впала в яму. Самостійно вибратися на поверхню вона не змогла, тому на місце події викликали фахівців ДСНС.
Про це повідомили в пресслужбі Головного управління ДСНС в Одеській області.
Співробітники ДСНС, які оперативно прибули на місце виклику, дістали постраждалу з ями. Після успішного порятунку жінку передали лікарям карети швидкої медичної допомоги для ретельного огляду та надання необхідної допомоги.
Джерело: odessa.online






