На квартиру в Одесі потрібно накопичувати близько 7 років(фото)

На квартиру в Одесі потрібно накопичувати близько 7 років(фото)

В Одесі для покупки однокімнатної квартири вартістю близько 2,1–2,2 млн. грн. знадобиться приблизно 7 років відкладати всю зарплату.

Про це СтройОбзору повідомили аналітики OLX Нерухомість.

Схожа ситуація спостерігається у Луцьку та Тернополі, де житло коштує близько 2,4 млн грн, у Рівному – 2,5 млн грн, Житомирі – 2,1 млн грн та Вінниці – 2,4 млн грн. У всіх цих містах накопичення на квартиру займуть близько 7 років. 

У Києві житло залишається ще менш доступним: квартира у столиці коштує приблизно 3,4 млн. грн., а в Ужгороді — близько 3,3 млн. грн. Для придбання знадобиться близько 9 років накопичень. У Львові за ціною близько 3,2 млн. грн. і в Чернівцях з цінами близько 2,5 млн. грн. термін сягає 8 років.

У Дніпрі квартира коштує приблизно 1,4 млн грн, у Чернігові – 1,5 млн грн, а у Кропивницькому – 1,3 млн грн. Там нагромадити на житло можна за 5 років. Найнижчі ціни на нерухомість фіксуються у прифронтових містах: у Запоріжжі квартира коштує близько 661 тис. грн, у Херсоні – 636 тис. грн, у Миколаєві – 856 тис. грн. Завдяки цьому накопичити на житло там можна лише за 2–3 роки.

Квартира в Одессе

Джерело: stroyobzor