11 тисяч євро за незаконний перетин кордону: на Одещині затримали чергового «ділка»
В Одесі працівники поліції затримали 48-річного чоловіка, який за 11 000 євро пропонував військовозобов’язаному незаконно перетнути державний кордон України. Зловмиснику повідомлено про підозру. Йому загрожує до дев’яти років позбавлення волі з конфіскацією майна. Про це повідомляє Головне управління Нацполіції в Одеській області.
Задокументували та припинили протиправну діяльність одесита слідчі слідчого управління ГУНП в Одеській області за оперативним супроводом співробітників ГУ ВБ СБУ.
Фігурант дізнався про військовозобов’язаного, який планує виїхати з України, і запропонував йому незаконний перетин кордону за 11 000 євро. «Клієнт» повинен був наперед передати кошти й за наданими вказівками поблизу українсько-молдовського кордону самостійно пройти кілька кілометрів до невизнаного Придністров’я. Надійність угоди мала забезпечити невстановлена наразі особа, залучена до схеми.

Правоохоронці затримали ділка після того, як він отримав обумовлену суму грошей. Під час обшуку автомобіля, у якому відбувся розрахунок, поліціянти вилучили кошти, здобуті злочинним шляхом, мобільні телефони з інформацією, що становить інтерес для слідства, а також сам транспортний засіб. Вирішується питання про накладення судом арешту на вилучене майно.
Зібравши достатньо доказів, слідчі повідомили фігуранту про підозру за ч. 3 ст. 332 Кримінального кодексу України, цей злочин карається позбавленням волі на строк до дев’яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна.
Суд обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з правом внесення застави в розмірі 1 300 000 грн.






