На Одещині завершують опалювальний сезон — де саме
У Білгороді-Дністровському, що на Одещині, готуються завершити опалювальний сезон раніше, ніж зазвичай. Відповідне рішення вже ухвалене, і батареї будуть холодні уже до кінця наступного тижня.
Про це у п'ятницю, 21 березня, повідомила Білгород-Дністровська міська рада.
Місто на Одещині завершує опалювальний сезон
За їхніми даними, у місті офіційно завершать опалювальний сезон 25 березня. Відповідне рішення ухвалив виконавчий комітет міської ради. Опалення відключать у житлових будинках, бюджетних установах та інших об’єктах міської громади. Опалювальний сезон у місті стартував 5 листопада 2024 року.
Коли завершують опалювальний сезон в Україні
В Україні тепло зазвичай подається з 15 жовтня по 15 квітня, проте тривалість сезону коригують залежно від погодних умов. За нормами, опалення вмикають, коли середньодобова температура три дні поспіль не перевищує +8 °C, а вимикають, коли цей показник стабільно перевищує цей рівень.
Джерело: odesa.novyny.live