ЗСУ ведуть бої на дев'яти напрямках - Генштаб

ЗСУ ведуть бої на дев'яти напрямках - Генштаб

Найбільше штурмів ворог здійснив на Покровському напрямку, але сама напружена ситуація зараз в районі Лимана і Курахового.

Від початку поточної доби на фронті вже відбулося 42 боєзіткнення. На двох напрямках напружена ситуація, повідомив Генштаб ЗСУ у ранковому зведенні в середу, 19 червня.

Так, на Харківському напрямку ворог намагався атакувати поблизу населеного пункту Липці. Зараз триває бій в районі Вовчанська.

На Куп'янському напрямку тривають чотири бої неподалік Піщаного, Степової Новоселівки та Кругляківки.

На Лиманському напрямку ворог п'ять разів атакував поблизу Греківки, Невського та Тернів. Ситуація там напружена. Бойові дії тривають.

На Краматорському напрямку вже відбулось дев'ять боєзіткнень. Дві ворожі атаки відбиті біля Нового та Кліщіївки. Ще сім боїв зараз продовжуються в районах Калинівки, Нового та Іванівського.

На Покровському напрямку ворог вже 13 разів намагався прорвати оборону неподалік Новоолександрівки, Калинового, Сокола та Новоселівки Першої. Наразі п'ять боєзіткнень продовжуються.

На Курахівському напрямку ворог намагався атакувати неподалік Парасковіївки. Наразі ситуація напружена в районі Красногорівки, де тривають три боєзіткнення.

На Времівському напрямку ворог намагався штурмувати поблизу Рівнополя. Ще одна атака триває біля Урожайного.

На Оріхівському напрямку росіяни намагались атакувати в районі Малої Токмачки.

На Придніпровському напрямку ворог без успіху намагався відтіснити наших воїнів з лівобережної частини Дніпра.

На решті напрямків ворог активних бойових дій не проводив. Ситуація без змін.

Нагадаємо, за добу 18 червня ЗСУ знищили понад 1100 російських окупантів. Загальні бойові втрати Росії з початку війни наближаються до 530 тисяч осіб.Загрузка...