Путін домовився про "стратегічне партнерство" з КНДР

Путін домовився про "стратегічне партнерство" з КНДР

Кім Чен Ин висловив повну підтримку війни Кремля в Україні. На його думку, Росія вбиває українців з метою захисту суверенітету, інтересів безпеки та територіальної цілісності.

Російський диктатор Володимир Путін і лідер Північної Кореї Кім Чен Ин підписали у Пхеньяні договір про всеосяжне стратегічне партнерство між двома країнами. Про це стало відомо у середу, 19 червня.

Як зазначають російські ЗМІ, Путін під час переговорів з Ином назвав договір "фундаментальним документом, який ляже в основу наших відносин на тривалу перспективу". Він приходить на зміну основним документам між РФ та КНДР, підписаним у 1961, 2000 і 2001 роках.

У свою чергу Кім Чен Ин висловив повну підтримку війни Росії в Україні. На його думку, Кремль вбиває українців з метою захисту суверенітету, інтересів безпеки та територіальної цілісності.

На думку лідера КНДР, відносини його країни з Росією «вступають у новий період процвітання».

Напередодні Володимир Путін прибув до КНДР вперше за 24 роки. Раніше він відвідував Північну Корею один раз – у 2000 році, тоді лідером цієї країни був ще біть Ина – Кім Чен Ір.Загрузка...