Путін і Кім Чен Ин зустрілися в Пхеньяні, диктаторам влаштували показуху (фото)

Путін і Кім Чен Ин зустрілися в Пхеньяні, диктаторам влаштували показуху (фото)

Російський диктатор Володимир Путін за другий день свого дводенного візиту в КНДР провів переговори з Кім Чен Ином, що продовжилися особистим спілкуванням диктаторів. Для Путіна влаштували парад з кульками та військовим строєм.

Про це повідомляють російські Telegram-канали.

Зауважується, що в середу, 19 червня, російський диктатор володимир путін та північнокорейський диктатор КНДР Кім Чен Ин зустрілися в Пхеньяні для російсько-корейських переговорів. Дводенний візит російського господаря в Північну Корею розпочався 18 червня.

19 червня російські ЗМІ повідомляли, що путін продовжив вести діалог з Кім Чен Ином особисто після того, як завершилися майже півторагодинні переговори. В такому форматі вони мають обговорити нібито "найбільш важливі, найбільш чутливі питання". Кім Чен Ин вказав на те, що відносини Росії та КНДР "вступають у період нового розквіту" – має намір зміцнювати стратегічну взаємодію з РФ.

В середу також провели офіційну церемонію зустрічі лідерів, перед диктаторами двох країн пройшов парадний стрій військових КНДР, а господаря Кремля нібито вітали тисячі людей, зокрема дітей, з прапорцями та кульками.

Джерело: apostrophe.uaЗагрузка...