У Китаї почнуть випускати секс-ляльок зі штучним інтелектом

У Китаї почнуть випускати секс-ляльок зі штучним інтелектом

У Китаї почнуть випускати секс-ляльок нового покоління із вбудованим штучним інтелектом, що допоможе "зосереджуватись на емоційному зв'язку" з людиною.

Як пише South China Morning Post, виробники вдосконалюють свою продукцію  для покращення користувацького досвіду. Секс-боти нового покоління у чоловічому і жіночому варіантах вже незабаром з'являться на полицях магазинів.  Генеральний директор Starpery Technology Еван Лі розповів, що така лялька має взаємодіяти з користувачами і фізічно, і за допомогою голосу.

"Нове покоління секс-ляльок, які працюють з використанням ШІ та оснащені датчиками, можуть реагувати як рухами, так і голосом, значно покращуючи досвід користувача, зосереджуючись на емоційному зв’язку, а не лише на базових розмовних здібностях", - сказав він.

 

Секс-ляльки у Китаї

За словами Лі, китайский ринок секс-ляльок перевершує сукупні продажі Сполучених Штатів Америки, Японії та Німеччини.

Також його компанія займається розробкою роботів, здатних виконувати домашні обов'язки, допомагати людям з інвалідністю та забезпечувати догляд за людьми похилого віку.

До 2025 року вони хочуть запустити "розумного сервісного робота", здатного надавати більш складні послуги для людей з інвалідністю.

Джерело: www.unian.uaЗагрузка...