Замах на казахського журналіста у Києві: дружина розповіла, кого підозрює

Замах на казахського журналіста у Києві: дружина розповіла, кого підозрює

Наталія Садикова переконана, що до замаху на її чоловіка причетний президент Казахстану Касим-Жомарт Токаєв.

Дружина казахського опозиційного журналіста Айдоса Садикова, на якого у вівторок, 18 червня, вчинили замах у Києві, переконана, що до замаху причетний президент Казахстану Касим-Жомарт Токаєв. Про це Наталія Садикова розповіла у коментарі Українській правді.

"З 2018 року, коли Айдос почав випускати медіа Бәсе, він зібрав велику аудиторію. Він також допомагав людям організовувати протести, ми це також висвітлювали. І останні роки, після революції в Казахстані, Токаєв жорстко зачистив все інформаційне поле: когось засудив, когось підкупив, когось посадив і ми з Айдосом залишались одні, хто критикував владу. Крім цього, ми критикували і путінський режим".

Наталія Садикова пов’язує замах на чоловіка винятково з його професійною діяльністю. 

Садикова також повідомила, що її чоловік перебуває у важкому стані у реанімації, стріляли йому в голову.

Нагадаємо, у вівторок у Києві невідомий розстріляв водія автомобіля у Шевченківському районі і втік. Жертвою нападу став казахський опозиційний журналіст Айдос Садиков. Він відомий критикою казахської влади у YouTube. Його канал має понад 1 млн підписників. Останнє відео на каналі вийшло перед замахом. У ньому президент Казахстану Касим-Жомарт Токаєв названий "маріонеткою російського впливу". Поранений чоловік перебуває у лікарні у важкому стані. Правоохоронці вживають заходи щодо встановлення особи нападника.Загрузка...