Вони до чогось готуються - Гуменюк розповіла про ситуацію на півдні

Вони до чогось готуються - Гуменюк розповіла про ситуацію на півдні

Російські окупанти на південному напрямку перенесли свою активність на схід, у район Старомайорського.

Бронетехніку росіяни поки що не застосовують. Може бути, що вони "до чогось готується". Про це в ефірі телемарафону сказала очільниця Об'єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк, передає Gazeta.ua.

"Ми бачимо, що вони проводять потужні ротації, це означає, що в них не все дуже гарно та спокійно в їх війську і це ми знаємо через те, що результати нашої протидії їх штурмовим діям призводять до великих втрат. І ми зараз спостерігаємо, що активність вони акцентовно перенесли ближче до сходу. Навіть в нашій зоні відповідальності більше штурмової активності в напрямку Старомайорського, ближче все ж таки до Донецької області", - розповіла вона.

Минулої доби був один штурм у районі Роботиного і сім у районі Старомайорського.

"Це велика різниця і концентрація ворога. Але характерним є те, що бронетехніку росіяни поки не застосовують. Вони намагаються діяти в пішому порядку, використовують легкомоторні транспортні засоби, БАГИ, мотоцикли. А в цьому сенсі техніка до чогось готується", - зазначила речниця.

Сили оборони знають сконцентровану кількість російської техніки, розуміють резерви, які у ворога розподілені різними ешелонами. Вони не всю техніку зосереджують ближче до лінії фронту.

"Розташовані вони там вже довготривалий час і мали можливість облаштувати собі місця збереження техніки. І саме тому зараз важлива наша далекобійна робота, яка знищить ворожий потенціал до того, як ворог використає його у наступі. Тому ми продовжуємо точкову роботу по глибоким тилам ворога для того, щоб йому не було що підтягувати як ресурс", - пояснила Гуменюк.Загрузка...