"Українське сонце сходить на Донбасі": Сирський звернувся до українців у річницю початку АТО

"Українське сонце сходить на Донбасі": Сирський звернувся до українців у річницю початку АТО

Рівно 10 років тому, 14 квітня 2014 року, в Україні на виконання рішення РНБО розпочалася Антитерористична операція.

Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський подякував українським захисникам, які навесні 2014 року, стали до лав Сил безпеки і оборони України. Про це він написаву соцмережах.

"Оголошення Антитерористичної операції стало реакцією на захоплення Слов'янська спецпідрозділом ФСБ РФ на чолі з міжнародним злочинцем, за наказом очільника Кремля", - нагадав Сирський.

За час проведення Антитерористичної операції він був начальником штабу АТО та заступником керівника, а також керівником АТО.

"Щиро дякую кожному українському захиснику і захисниці, які тоді, навесні 2014 року, стали до лав підрозділів Сил безпеки і оборони України, щоб захистити нашу Батьківщину від російських терористів та агресорів, які принесли на нашу землю страждання і смерть. Дякую кожному, хто захищав і захищає незалежність України. Цього дня ми повинні згадати і пом'янути усіх українських захисників і захисниць, які поклали свої життя за свободу нашої держави у протистоянні російській навалі. Вічна слава і вічна пам'ять нашим героям! Боротьба триває", - зазначив Сирський.

За словами головнокомандувача, усі хто брав участь у Антитерористичній операції дуже добре засвоїли, що "українське сонце сходить за териконами на Донбасі".

"Ми робимо все, щоб звільнити нашу землю. Ми переможемо!" - наголосив генерал.Загрузка...