• Реальный курс валют в Ізмаїлі
  Среда 21 февраля

  Валюта

  Купівля

  Продаж

  USD $

  --
  =
  --
  =

  EUR €

  --
  =
  --
  =

  RUB ք

  --
  =
  --
  =

Бережіться! "Нова пошта" попередила українців про нову шахрайську схему у популярному месенджері

Бережіться! "Нова пошта" попередила українців про нову шахрайську схему у популярному месенджері

"Нова пошта" закликає українців не вірити шахраям, які у телеграм-каналах поширюють інформацію про акції та розіграші в обмін на реєстрацію. Відповідну заяву компанія опублікувала на сайті НП, передають Патріоти України.

"У різних телеграм та вайбер каналах, а також у соціальних мережах шириться велика кількість об’яв про різні розіграші, де шахраї використовують назви відомих компаній. Таким чином вони збирають всю інформацію про людей, які повірили в ці розіграші. Сьогодні зʼявилась інформація про ще один шахрайський святковий розіграш. Цього разу про ялинки нібито від "Нової пошти" та відомого виробника напоїв - її поширили у низці телеграм-пабліках", - повідомляють у пресслужбі НП.

У компанії наголошують, що "Нова пошта" не має жодного відношення до цього оголошення. "Всі телеграм-пабліки, які поширюють цю інформацію, допомагають шахраям обманювати людей. На жаль, більшість телеграм-каналів сьогодні анонімізовані, вони свідомо використовують згадку про компанію як клікбейт у рекламі, за яку беруть гроші, та чим вводять в оману своїх підписників", - зазначили у НП.

"Нова пошта" закликає всіх українців бути уважними та не поширювати неперевірену інформацію.

Джерело: patrioty.org.ua

 Загрузка...