• Реальный курс валют в Ізмаїлі
  Среда 21 февраля

  Валюта

  Купівля

  Продаж

  USD $

  --
  =
  --
  =

  EUR €

  --
  =
  --
  =

  RUB ք

  --
  =
  --
  =

Хто має шанс зустріти свою долю у високосному році - любовний гороскоп на 2024 рік

Хто має шанс зустріти свою долю у високосному році - любовний гороскоп на 2024 рік

2024 рік буде багатим на освідчення та весілля. Люди охоче братимуть шлюби, бо жадатимуть бути щасливими тут і зараз. Про це Gazeta.ua розповіла астрологиня Олена Максимова.

"Скорпіони та Стрільці мають шанс зустріти своє кохання. Доля притягуватиме до вас однодумців. Терезам і Козорогам важко буде встояти перед спокусою розпочати службовий роман. Але змішувати особисте життя та роботу не варто. Близнюки і Діви закохаються навесні. Цього року життя подарує їм кілька неймовірних зустрічей із людьми з минулого. Ваші долі перетинатимуться за загадкових обставин. Прислухайтеся до підказок свого серця. Цього року легко буде завагітніти".

Овен (21 березня - 20 квітня)

Доки ви з головою поринете у роботу, інші безуспішно змагатимуться за ваше серце. Не забувайте про особисте щастя. Це час вдалих шлюбів. Романтичні стосунки надихатимуть.

Телець (21 квітня - 20 травня)

Не шукайте собі кращої пари. Цінуйте людей, які поруч. Ваші стосунки будуть як ніколи плідними. Пари, які довго не могли завагітніти, цього року стануть батьками. Вдалий час, аби покращувати простір навколо себе. Вдалими будуть ремонти. Це піде на користь вашій сім'ї.

Близнюки (21 травня - 21 червня)

Миріться з сусідами. Якщо були суперечки, намагайтеся їх залагодити. Вам не сидітиметься на одному місці. Постійно заводитимете нові стосунки. Постійного партнера знайти буде важко, бо вам хотітиметься романтики та любовних пригод.

Рак (22 червня - 22 липня)

Бракуватиме сил та енергії. Не варто брати на себе додаткових навантажень на роботі. Не змінюйте друзів. Нові приноситимуть неприємності. Це невдалий час для одруження. Часто помилятиметеся з вибором.

Лев (23 липня - 23 серпня)

Не перебільшуйте власні можливості. Не обіцяйте коханим золоті гори. Вас перестануть цінувати та поважати, бо навряд чи зможете дотриматися обіцянок, які роздаєте людям. Гарно пройдуть подорожі з дітьми та коханими. Самотнім не варто шукати свого партнера поруч. Для цього доведеться поїхати далеко від дому.

Діва (24 серпня - 23 вересня)

Усі навколо намагатимуться вас з кимось познайомити та одружити. Вас дратуватимуть нав'язливі свахи. Своє щастя знайдете самостійно. Здивуєтеся, як часто доля зводила вас разом.

Терези (24 вересня - 23 жовтня)

У ваших сім'ях з'являться нові дітки. Це рік плодючості. Народжуватимуться онуки, племінники, доньки і сини. Якщо настала незапланована вагітність, у жодному разі не переривайте її. Народиться добра, щедра, щира і чесна дитина, яка прославить ваш рід.

Скорпіон (24 жовтня - 22 листопада)

Намагайтеся залишатися на одному місці. Не варто планувати переїзди. Через це можете втратити шанс зустріти свою половинку. Люди, у яких закохаєтеся цього року, будуть порядними і щирими. Не бійтеся іти на побачення із молодшим за вас партнером.

Стрілець (23 листопада - 21 грудня)

Більше уваги приділяйте дітям. Передавайте їм власний досвід. Чим ближчими ви будете з дітьми, тим відвертішими і добрішими стануть вони до вас.

Козоріг (22 грудня - 20 січня)

Це невдалий час для зміни партнера. Знайдете людину, яка псуватиме ваше життя заздрощами і ревнощами. По-новому глянете на свою кохану половинку. Вдруге закохаєтеся у того, з ким багато років живете у шлюбі.

Водолій (21 січня - 20 лютого)

Щасливо почуватиметеся у колі рідних і дорогих серцю людей. Більше уваги приділяйте батькам і літнім родичам. Уміння вчасно опинитися поруч рятуватиме їх від скрути. Це рік закоханості. Для цього не обов'язково шукати нового партнера. Відчуєте особливий потяг до тих, з ким разом багато років.

Риби (21 лютого - 20 березня)

Злагода та любов панує у вашому домі. Насолоджуйтеся цим. Вдалий період для усиновленням. Запасайтеся терпінням. Будьте мудрими та більш гнучкими, коли спілкуєтеся з дітьми. Відстежуйте зміни в житті доньок та синів-підлітків.Загрузка...