• Реальный курс валют в Ізмаїлі
  Среда 21 февраля

  Валюта

  Купівля

  Продаж

  USD $

  --
  =
  --
  =

  EUR €

  --
  =
  --
  =

  RUB ք

  --
  =
  --
  =

На Волині госпіталізували шістьох людей з переохолодженням

На Волині госпіталізували шістьох людей з переохолодженням

Холодова травма або переохолодження є одним із найбільших ризиків (разом із переломами кінцівок), які несе із собою зима.


Волинські медики протягом тижня госпіталізували шістьох людей, які постраждали від переохолодження. Про це повідомив Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Facebook у вівторок, 6 грудня.
 
"За останній тиждень бригади екстреної медичної допомоги КП ВОЦЕМДМК здійснили дев'ять виїздів до пацієнтів з приводу переохолодження, шість пацієнтів госпіталізовано", - йдеться у повідомленні.У міністерстві охорони здоров'я зазначають, що холодова травма або переохолодження є одним із найбільших ризиків (разом із переломами кінцівок), які несе із собою зима.
Постраждати від переохолодження можна навіть за плюсової температури. За словами лікарів, температура повітря нижча ніж +7°С уже вважається такою, що може спричинити проблеми зі здоров’ям.

Найшвидше замерзають і обморожуються пальці рук та ніг, вуха і ніс, бо вони найменш захищені, мають тонкий жировий прошарок. При перших ознаках втрачається чутливість. Шкіра блідне, припухає, свербить, за кілька годин може посиніти.

Перша самостійна допомога - зігрітися в теплому приміщенні, випити якомога більше рідини: будь-які теплі напої, крім алкоголю. Вони відновлять нормальну температуру тіла та покращать циркуляцію крові. До обмороженої частини тіла слід прикласти теплу тканину. Не можна терти ці ділянки, відігрівати гарячою водою - це може призвести до поглиблення ураження.
Загрузка...