• Реальный курс валют в Ізмаїлі
  Четверг 07 декабря

  Валюта

  Купівля

  Продаж

  USD $

  --
  =
  --
  =

  EUR €

  --
  =
  --
  =

  RUB ք

  --
  =
  --
  =

В Антарктиді вперше приземлився пасажирський літак Boeing 787

В Антарктиді вперше приземлився пасажирський літак Boeing 787

В Антарктиді вперше приземлився пасажирський літак Boeing 787. На його борту була команда дослідників і співробітників Норвезького полярного інституту

На борту літака була команда з 45 осіб – дослідники й співробітники Норвезького полярного інституту, та 12 тонн дослідницького обладнання. Про це повідомляє видання Sky News. 

Посадка Boeing 787 Dreamliner була здійснена на аеродромі Тролл – це смуга з блакитного льоду завдовжки 3 000 метрів. Він працює лише з жовтня по березень.

Історичний момент для Norse. Перший літак Boeing 787 Dreamliner, який приземлився в Антарктиді! Ми маємо неймовірну честь бути частиною цієї історичної віхи, – заявили в авіакомпанії Norse Atlantic Airways, яка виконувала рейс.

Дослідники заявили, що щороку організовують на континент рейси за допомогою до 10 літаків різного розміру, але можливість літати набагато більшими літаками може зменшити кількість необхідних поїздок.

Найважливіше – це екологічні вигоди, яких ми можемо досягти, використовуючи для Troll великі та сучасні літаки цього типу, – сказала директорка Інституту Камілла Брекке.

Попри успішний політ, наразі інститут не планує здійснювати комерційні рейси на континент, нову можливість буде використано для активізації нових досліджень.

Джерело: maximum.fm

Загрузка...