• Реальный курс валют в Ізмаїлі
  Четверг 07 декабря

  Валюта

  Купівля

  Продаж

  USD $

  --
  =
  --
  =

  EUR €

  --
  =
  --
  =

  RUB ք

  --
  =
  --
  =

Україна повернула тіла 94 полеглих воїнів

Україна повернула тіла 94 полеглих воїнів

Судово-медичні експерти проведуть необхідні процедури для встановлення осіб загиблих військових.

На підконтрольну Україні територію вдалося повернути тіла ще 94 полеглих захисників. Про це повідомив Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими у Telegram в понеділок, 20 листопада.

"Сьогодні вдалося повернути на підконтрольну територію тіла (останки) 94 оборонців України", – йдеться в повідомленні.

Вказано, що поверненням полеглих військових також займалися СБУ, МВС, ЗСУ, управління ДСНС у Сумській області, прикордонники та представники Міжнародного комітету Червоного Хреста.

Також повідомляється, що відповідно до норм Міжнародного гуманітарного права протилежній стороні передано тіла комбатантів, загиблих у зв’язку зі збройною агресією проти України.

"ЗСУ забезпечать перевезення репатрійованих тіл та останків до визначених державних спеціалізованих установ для передачі представникам правоохоронних органів та судово-медичним експертам для встановлення осіб загиблих", – додали у штабі.

Як відомо, Україна і Росія регулярно проводять обмін тілами військових. Востаннє такий обмін пройшов 27 жовтня, тоді вдалося повернути тіла 50 загиблих бійців. Загалом за два роки роботи вдалося репатріювати тіла понад 2000 українських військових.

Також повідомлялося, що Україна повернула тіла 19 військових, що загинули у полоні у російських окупантів.Загрузка...