• Реальный курс валют в Ізмаїлі
  Четверг 07 декабря

  Валюта

  Купівля

  Продаж

  USD $

  --
  =
  --
  =

  EUR €

  --
  =
  --
  =

  RUB ք

  --
  =
  --
  =

В Україні запустили всі енергоблоки АЕС

В Україні запустили всі енергоблоки АЕС

Масштабну ремонтну кампанію на енергоблоках АЕС, яка тривала кілька місяців, вдалося завершити ще до початку зими.

В Україні завершились планові ремонти на останньому дев'ятому блоці атомних електростанцій. Зараз на повну потужність працюють усі енергоблоки, розташовані на території, підконтрольній українській владі, повідомило Міненерго у понеділок, 20 листопада.

Вказано, що масштабну ремонтну кампанію на АЕС, яка тривала кілька місяців, завершено ще до початку зими. І це надзвичайно важливо, бо саме атомна генерація забезпечує понад 55% потреб України в електроенергії.

"Це найбільш стійка та стабільна генерація, яка дала можливість вистояти нашій енергосистемі минулої зими. І впевнений: так буде і цього опалювального сезону", – зазначив міністр енергетики Герман Галущенко.

Також фахівці Енергоатому спільно з компанією Westinghouse зробили все можливе, аби атомні блоки ВВЕР 440, на яких раніше використовували російське паливо, вже цього року працювали на паливі, виробленому на заводі компанії у Швеції.

"Ми не тільки вчасно завершили ремонти, але й поставили крапку в монополії Росії на цьому сегменті ринку ядерного палива", – додав міністр.Загрузка...