• Реальный курс валют в Ізмаїлі
  Четверг 07 декабря

  Валюта

  Купівля

  Продаж

  USD $

  --
  =
  --
  =

  EUR €

  --
  =
  --
  =

  RUB ք

  --
  =
  --
  =

Український науковець очолив Марсіанську дослідницьку станцію у США

Український науковець очолив Марсіанську дослідницьку станцію у США

На Марсіанській пустельній дослідницькій станції проводять геологічні та соціальні дослідження, симулюючи можливе життя астронавтів на поверхні Червоної планети.

Український інженер Сергій Якимов очолив Марсіанську дослідницьку станцію у пустелі Сан-Рафаель, що в американському штаті Юта. Про це у неділю, 19 листопада, повідомив Голос Америки.

Зазначається, що Якимов, який є випускником Київського політехнічного інституту, вісім років тому став одним із сотні претендентів для майбутнього польоту на Марс. Цю місію організовувала компанія з Нідерландів Mars One. Вона збанкрутувала, але Сергій не покинув своєї мрії.

Як розповідає видання, на Марсіанській пустельній дослідницькій станції проводять геологічні та соціальні дослідження, симулюючи можливе життя астронавтів на поверхні Червоної планети.

"Ми приймаємо різні групи з усього світу, які проводять експерименти або тестують обладнання. І ця марсіанська станція класифікується як геологічний аналог, тому що геологія навколишньої пустелі, вона близька до геології Марса наскільки це можливо", – розповідає Сергій Якимов.

Він також був учасником кількох таких експедицій.

За словами Якимова, найновіші дослідження групи з Європи, встановили, що найкращий екіпаж, який полетить на Марс, має складатися з повністю жінок. Вони порівняно з чоловіками споживають менше ресурсів – повітря, води, їжі, яких обмаль в космосі.

 

 Загрузка...