• Реальный курс валют в Ізмаїлі
  Четверг 07 декабря

  Валюта

  Купівля

  Продаж

  USD $

  --
  =
  --
  =

  EUR €

  --
  =
  --
  =

  RUB ք

  --
  =
  --
  =

Польські юристи готують позови проти перевізників-страйкарів

Польські юристи готують позови проти перевізників-страйкарів

Адвокати мають якнайшвидше розблокувати кордон і з’ясувати, хто винен і хто сплатить збитки.

Україна за допомогою польських юристів готує позови щодо відшкодування збитків, яких завдало блокування пунктів пропуску на кордоні з Польщею. Про це у неділю, 19 листопада, повідомив віцепрезидент Асоціації міжнародних автоперевізників Володимир Балін в ефірі телемарафону.

"Ситуація фактично критична. На сьогодні ми говоримо про те, що маємо юридичну підтримку уже в Польщі. Адвокати отримали два завдання. Перше завдання – якнайшвидше розблокувати ситуацію. Друге - з’ясувати, хто винен і хто сплатить ці збитки. Ми над цим працюємо разом із нашими колегами", - сказав Балін.

Він зазначив, що позови будуть подані найближчим часом. За його словами, вже є польські юристи, які готові в Польщі ці позови подавати проти страйкарів.

Як повідомлялося, 6 листопада на польсько-українському кордоні розпочався страйк польських перевізників. Заблоковано рух вантажівок у пунктах пропуску Корчова - Краківець, Гребенне - Рава-Руська, Дорогуськ - Ягодин. Поляки вимагають, щоб повернули дозволи на комерційні перевезення для України.Загрузка...