• Реальный курс валют в Ізмаїлі
  Четверг 07 декабря

  Валюта

  Купівля

  Продаж

  USD $

  --
  =
  --
  =

  EUR €

  --
  =
  --
  =

  RUB ք

  --
  =
  --
  =

В Україні створили штаб допомоги водіям, які застрягли на кордоні з Польщею

В Україні створили штаб допомоги водіям, які застрягли на кордоні з Польщею

В Україні створено штаб допомоги українським водіям, які виявилися заблокованими на кордоні з Польщею.

Як повідомив віце-прем'єр – міністр з відновлення-міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков, штаб був створений Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури спільно з профільними асоціаціями та перевізниками.

"Українські водії понад 10 днів залишаються заблокованими на польському кордоні. У бік Ягодина черга розтягнулася більш ніж на 30 км, у бік Рави Руської - більше 10 км, у бік Краковця - більше 16 км", – зазначив Кубраков, підкресливши, що ключове завдання – забезпечити людей їжею, питною водою, медикаментами та пальним.

За словами Кубракова, на кожному з трьох пунктів перетину кордону закріплений координатор, який збирає інформацію щодо потреб і знаходиться на постійному зв'язку з водіями. Також цілодобово працює гаряча лінія Укртрансбезпеки.

Наразі на кордоні вже працює ініціативна команда, яка має 11 тисяч наборів для харчування, питну воду та необхідні ліки. 

"Штаб працюватиме поки кордон не буде розблоковано і стабільність руху через пункти пропуску не буде відновлена", – йдеться в повідомленні.Загрузка...