• Реальный курс валют в Ізмаїлі
  Суббота 13 августа

  Валюта

  Купівля

  Продаж

  USD $

  39.30
  =
  39.90
  =

  EUR €

  40.00
  =
  41.00
  =

  RUB ք

  0.00
  =
  0.00
  =

МЗС пояснило позбавлення нардепів диппаспортів

МЗС пояснило позбавлення нардепів диппаспортів

МЗС України визнало недійсними 225 дипломатичних паспортів нардепів, оскільки їх не своєчасно повернули на зберігання. Про це у суботу, 6 серпня, пише УПіз посиланням на відповідь міністерства.

"За останні місяці МЗС України кілька разів зверталося до народних депутатів з проханням повернути паспорти та взаємодіяло з Верховною Радою для організації цього процесу. Востаннє ми просили здати паспорти протягом липня. Усі наші заклики були проігноровані. Відповідно, керуючись законодавством України, МЗС України визнало недійсними 225 дипломатичних паспортів народних депутатів, які не були своєчасно повернуті до МЗС на зберігання", - йдеться у відповіді.

У міністерстві нагадали, що диппаспорти видаються нардепам виключно для здійснення офіційних відряджень, після повернення з яких вони мають бути здані на зберігання до МЗС у десятиденний термін.

У відомстві наголосили, що диппаспорти за жодних обставин не можуть використовуватися для приватних поїздок.

"Міністерство невідкладно видасть дипломатичні паспорти депутатам, які відбуватимуть у офіційні відрядження від Верховної Ради України", - додали в МЗС.Загрузка...