• Реальный курс валют в Ізмаїлі
  Суббота 13 августа

  Валюта

  Купівля

  Продаж

  USD $

  39.30
  =
  39.90
  =

  EUR €

  40.00
  =
  41.00
  =

  RUB ք

  0.00
  =
  0.00
  =

ДТЕК передала на ЗСУ та гуманітарні цілі 0,5 млрд гривень

ДТЕК передала на ЗСУ та гуманітарні цілі 0,5 млрд гривень
Компанія ДТЕК Ріната Ахметова з початку вторгнення Росії в Україну направила на підтримку військових та гуманітарну допомогу населенню 527 млн ​​гривень, повідомляється на сайті компанії у п'ятницю, 5 серпня.

Там нагадали, що пріоритетними напрямками допомоги є закупівля засобів захисту для військових, медикаменти та продуктові набори, підтримка вимушених переселенців, а також безкоштовне надання електроенергії медичним та військовим установам на 178 млн. гривень. Наразі безкоштовною електроенергією забезпечено понад 100 військових установ та закладів охорони здоров'я.

Зокрема, компанія передала захисникам України 175 автомобілів з власного автопарку, а також паливо та газовий конденсат, електрогенератори, рації, планшети, дрони, бронежилети, кровоспинні турнікети та інше необхідне.

"Я переконаний, що подолати ворога можна лише спільними зусиллями всієї країни. Тому з першого дня повномасштабного вторгнення Росії в Україну ДТЕК та її акціонер Рінат Ахметов надають всебічну допомогу нашим захисникам та постраждалим від війни людям. Ми підтримуватимемо військових та населення, поки останній окупант не покине територію України", - зазначив гендиректор ДТЕК Максим Тимченко.Загрузка...