• Реальный курс валют в Ізмаїлі
  Суббота 13 августа

  Валюта

  Купівля

  Продаж

  USD $

  39.30
  =
  39.90
  =

  EUR €

  40.00
  =
  41.00
  =

  RUB ք

  0.00
  =
  0.00
  =

Ізраїль почав військову операцію проти ісламістів у секторі Ґази(фото)

Ізраїль почав військову операцію проти ісламістів у секторі Ґази(фото)

Армія оборони Ізраїлю сьогодні, 5 серпня 2022 року, почала військову операцію проти терористичної організації «Ісламський джихад» у секторі Ґази.
Про це повідомляє Міноборони Ізраїлю.

Зазначається, що на даний момент ізраїльська армія завдає ударів по об’єктах у регіоні. Також повідомляється, що в тилу в радіусі 80 км від сектора оголошено «особливу ситуацію». Цей режим використовується для надання владі більших повноважень щодо цивільного населення з метою його захисту. Більш детальна інформація буде надана пізніше. 
За даними палестинських ЗМІ, ізраїльська армія б’є по позиціях у північній частині Ґази.

Військова операція почалася через кілька годин після того, як міністр оборони Бені Ганц звернувся до палестинського «Ісламського джихаду» з попередженням про те, що вживе заходів, якщо терористи не відмовляться від планів подальших нападів на Ізраїль.
Терористичне угруповання з вівторка погрожувало атаками у відповідь на арешт свого лідера Басама Сааді на Західному березі. Дії терористів призвели до перекриття доріг та ізоляції палестинського населення в прикордонних районах.
«Нашим ворогам загалом і лідерам ХАМАСу та «Ісламського джихаду» я прямо кажу: «Ваш час обмежений». Загроза буде усунена так чи інакше», - заявив сьогодні Ганц і додав, що терористи взяли жителів Ґази в заручники, оскільки тисячі палестинців не можуть скористатися закритим пунктом пропуску «Ерез».Загрузка...