• Реальный курс валют в Ізмаїлі
  Суббота 13 августа

  Валюта

  Купівля

  Продаж

  USD $

  39.30
  =
  39.90
  =

  EUR €

  40.00
  =
  41.00
  =

  RUB ք

  0.00
  =
  0.00
  =

Розвідка дізналася, чого путін хоче від Ердогана

Розвідка дізналася, чого путін хоче від Ердогана

Під час зустрічі у Сочі 5 серпня путін буде просити у президента Туреччини Ердогана допомогти обійти західні санкції в енергетичному й фінансовому секторах.
Про це повідомляє The Washington Post із посиланням на перехоплення української розвідки. Згідно з ним, росія попрохала Туреччину дозволити їй купувати частки в турецьких нафтопереробних заводах, нафтових терміналах і резервуарах – це може дозволити Москві приховати походження нафти після набуття чинності нафтового ембарго ЄС.

рф також вимагає, щоб кілька державних турецьких банків відкрили кореспондентські рахунки для найбільших російських банків, і щоб російським промисловим виробникам було дозволено працювати поза меж вільних економічних зон у Туреччині. 
В обмін на пропозиції путін нібито дасть згоду на турецьку військову операцію проти курдів на півночі Сирії.
Як зазначає The Washington Post, підтверджень того, що Анкара готова прийняти пропозиції Москви, немає. Однак високопоставлений турецький чиновник на умовах анонімності запевнив, що країна залишається «відданою незалежності та суверенітету України», але також нагадав, що Туреччина «в принципі... приєднується лише до санкцій, які запроваджує ООН».
Водночас дані західної розвідки, які є в розпорядженні The Washington Post, свідчать, що російські чиновники «їздять світом, намагаючись знайти нових партнерів» – одним із таких партнерів розглядається Туреччина.
Газета з посиланням на обізнаних співрозмовників додає, що Туреччина вже надає певну допомогу росії в оминанні західного санкційного режиму. Так, через турецьку територію йдуть поставки для роздрібної торгівлі в рф.Загрузка...