• Реальный курс валют в Измаиле
  Воскресенье 20 сентября

  Валюта

  Покупка

  Продажа

  USD $

  28.00
  =
  28.20
  =

  EUR €

  32.90
  =
  33.20
  =

  RUB ք

  0.360
  =
  0.370
  =

Контрольне приготування їжи проведено в ДУ "Ізмаїльський слідчий ізолятор"(фото)

Контрольне приготування їжи проведено в ДУ "Ізмаїльський слідчий ізолятор"(фото)

 

В державній установі «Ізмаїльський слідчий ізолятор» за участю начальника відділу інтендантського та комунально – побутового забезпечення, виконуючого обов'язки начальника відділу режиму і охорони, чергового помічника по установі, медичного працівника та кухаря, проведено контрольне приготування їжі.
Перед початком проведення контрольно – показного приготування їжі, було перевірено стан їдальні, дотримання санітарно-гігієнічних вимог, робочий стан технологічного та холодильного обладнання, правильність його експлуатації, наявність та зберігання продуктів харчування на складі.
Контрольне приготування їжі здійснювалось в обід. В результаті приготовані такі страви як: суп, каша кукурудзяна з м’ясом, соління та свіжоспечений хліб. В підсумку контрольного приготування страв встановлено, що страви приготовані у відповідності до встановлених норм та згідно котлових ордерів.
Подібні заходи допомагають привити кухарям практичні навички - в зразковому утриманні робочих місць, додержання правил особистої гігієни, а також правил експлуатації технологічного та холодильного обладнання.

Источник: Державна установа "Ізмаїльський слідчий ізолятор"

На изображении может находиться: 1 человек, стоит

На изображении может находиться: едаЗагрузка...