• Реальный курс валют в Измаиле
  Пятница 07 августа

  Валюта

  Покупка

  Продажа

  USD $

  27.50
  =
  27.70
  =

  EUR €

  32.30
  32.70
  =

  RUB ք

  0.365
  =
  0.380
  =

Тімбілдіг - ресурс згуртованого колективу(фото)

Тімбілдіг - ресурс згуртованого колективу(фото)

 

На базі військової частини 3058 міста Ізмаїл психологами військової частини 3012 – лейтенантом Віталієм Тарасенко та військової частини 3058 - солдатом Тетяною Єнакієвою було проведено практичне тренінгове заняття з новобранцями - строковиками призову І-2020. Темою та метою заняття було створення команди та формування довіри і розуміння один одного.

Заняття було побудоване за програмою тімбілдінгу (комплексу вправ з елементами гри, які розслабляють та налаштовують на неформальний лад). Такий вид роботи допомагає військовослужбовцям порозумітися один з одним, сприяє формуванню командного духу, розвитку відповідальності і вкладу кожного військовослужбовця у вирішенні загальних задач.

Протягом шести годин гвардійці не тільки працювали над зміцненням товариського колективу, але й мали можливість психологічно розвантажитись, адже заняття проводилось в доброзичливій, ненапруженій обстановці. Завдяки якісній комунікації, військовослужбовці мали можливість ближче познайомитись один з одним, розповісти про себе та свої захоплення.

Хлопці зізнались, що цей день показав їм переваги командної роботи, навчив їх разом розділяти перемоги, і поразки. Психологічні вправи та ігри дали можливість об’єднати колектив та підвищити загальну працездатність, сприяли формуванню позитивної самооцінки й усвідомлення унікальності особистості кожного військовослужбовця, адже згуртована команда - це ефективна робота кожного.

Источник: Військова частина 3058 НГУ

На изображении может находиться: один или несколько человек, люди сидят, дерево, трава, небо, на улице и природа

На изображении может находиться: один или несколько человек, люди стоят, дерево, толпа и на улице

На изображении может находиться: один или несколько человек, трава, на улице и природа

 Загрузка...