• Реальный курс валют в Измаиле
  Понедельник 03 августа

  Валюта

  Покупка

  Продажа

  USD $

  27.50
  =
  27.75

  EUR €

  32.20
  32.70

  RUB ք

  0.365
  0.380

Міфи та реалії служби у лавах НГУ(відео)

Міфи та реалії служби у лавах НГУ(відео)
Зараз в Україні закінчується призов до строкової служби. Як під час призову, так і після у громадського населення іноді існують певні побоювання та непорозуміння, які стосуються служби в лавах тих чи інших військових формувань. Хотілося б розвінчати найбільш популярні міфи, які існують серед цивільного населення України.
Міф 1: В армії величезні фізичні навантаження, і вони можуть погано позначитися на здоров’ї військовослужбовців. Це марні побоювання. До кожного існує свій індивідуальний та поступовий підхід. Кожен покращує та нарощує свої спортивні результати. З тих, хто показує найкращі результати у спорті, складається спеціальна спортивна команда, яка залучається до всіляких спортивних змагань з різних видів спорту. Зокрема зараз наша спортивна команда готується до змагань з багатоборства. Результати тренувань показують, що у наших бійців непогані шанси, щоб зайняти призове місце. Ви можете подивитися самі на те, як проходить тренування і оцінити рівень підготовки військовослужбовців.
Міф 2: В армії погане й одноманітне харчування.
В Національній гвардії України впроваджується спосіб подачі їжі під назвою «Шведський стіл». У нас на столах постійно присутні сезонні овочі та фрукти. Декілька страв на вибір, що подаються - не мають регулярних повторень. Якщо під час обіду, наприклад, в якості другої страви подавалося м’ясо, то під час вечері військовослужбовці скуштують рибу. Порції, які подаються, задовольняють усі гастрономічні потреби. Ніхто з хлопців жодного разу не скаржився на те, що порції замалі або не смачні.
Міф 3: В армії можуть своєчасно не надати медичну допомогу. В кожній військовій частині Національної гвардії України є медичний пункт, який очолює лікар з вищою медичною освітою. Також є фельдшер, медичні сестри та санітарні інструктори, які не тільки можуть надати медичну допомогу, але й навчають як це зробити самому до приїзду карети швидкої чи у польових умовах. Якщо існує необхідність хірургічного втручання, то військовослужбовця у встановленому порядку на реанімобілі, який також є в кожній військовій частині НГУ, доставляють у міський медичний заклад. Під час карантинних заходів, пов’язаних з епідемією «COVID-19», військовослужбовці у разі підозр та симптомів проходять відповідне тестування. У нас достатньо тест-систем, щоб зробити лабораторні дослідження. Ми дбаємо про здоров’я кожного з військовослужбовців.
Міф 4: В армії погані можливості для прийняття необхідних гігієнічних процедур.
В кожній військовій частині НГУ є лазня та можливість прийняти душ. Кожного тижня бійці змінюють свою натільну та постільну білизну. В армії дуже пильно стежать за чистотою. Військовослужбовцям не дозволяється ходити неохайними. Регулярна баня проводиться для всіх, її відвідують всі військовослужбовці. Чистота, а особливо під час карантинних заходів, є необхідністю і ми завжди її підтримуємо.
Міф 5: Можливо, в мене не вийде налагодити контакт з оточуючими, адже всі вони мають різні вподобання та погляди на життя.
І це також побоювання хибне. В кожній сучасній військовій частині працюють досвідчені психологи. Якщо хтось наляканий або замкнений в собі, з ним обов’язково проводять індивідуальну роботу, допомагають налагодити стосунки з колективом, виявляють причину, через яку виникло таке непорозуміння. Систематична психологічна робота, тестування, різноманітні психологічні тренінги, терапії допомагають виявити причину внутрішніх розладів у військовослужбовців та вчасно надати необхідну допомогу.
Міф 6: В армії не буде часу та сил для духовного та культурного розвитку.
В кожній частині є бібліотека. Вона постійно поповнюється новими періодичними виданнями та книгами: це і фотокниги про життя гвардійців, і історичні документальні видання, і класична література, тощо. Два рази на місяць бібліотека отримує інформаційну брошуру «Гвардія News & comments» та журнал «Національна гвардія». Постійно підтримується тісна взаємодія з бібліотеками та культурними закладами міста. З військовослужбовцями проводять тренінги, бесіди, хлопці відвідують музеї, виставки, театри, знайомляться з історією міста. Командування Національної гвардії дбає про культурний та духовний розвиток кожного з військовослужбовців і не забуває про їх інтелектуальні потреби.
Міф 7: Звичайний солдат, навіть якщо він буде сумлінно виконувати свої обов’язки, не буде відзначений чи заохочений.
Дуже розповсюджений серед громадського населення міф. В армії існує певна система заохочень. Припустимо, перебуваючи на службі з охорони громадського порядку, військовослужбовець має добрі показники: це і затримання громадян за зберігання наркотичних речовин, і попередження крадіжок тощо, його обов’язково відмічають у кращий бік. Для таких гвардійців робиться наказ про заохочення: це може бути грамота, цінний подарунок, присвоєння військового звання, додаткова відпустка, тощо. Система заохочень існує, вона працює, тому не слід мати сумніви з цього питання.
Про те, як проводиться культурне дозвілля та фізичне виховання гвардійців Ізмаїлу дивіться у відео сюжеті…


Загрузка...