• Реальный курс валют в Измаиле
  Понедельник 03 августа

  Валюта

  Покупка

  Продажа

  USD $

  27.50
  =
  27.75

  EUR €

  32.20
  32.70

  RUB ք

  0.365
  0.380

Гвардійці Ізмаїлу вдячні за підтримку та всебічну допомогу (фото)

Гвардійці Ізмаїлу вдячні за підтримку та всебічну допомогу (фото)
Керівництво та особовий склад військової частини 3058 Національної гвардії України виражає слова подяки керівництву, адміністрації та персоналу центру сімейного відпочинку та спорту «Dream Life» @dreamlifeizmail за надання дозволу для підготовки військовослужбовців до змагань з багатоборства, які мають відбутися серед команд Національної гвардії України 3 серпня 2020 року.
Гвардійці дуже цінують таке піклування. «Хочеться подякувати всім, хто надає підтримку військовослужбовцям. Коли в нас повірили та вболівають навіть не тільки наші товариші по службі, а всі мешканці міста Ізмаїла, хочеться повернутися з призовим кубком. Ми будемо намагатися вибороти цю перемогу. Те, що нас підтримують, надає нам друге дихання. А у спорті це дуже важливо. Якщо у нас вийде перемогти суперників, це буде наша спільна перемога. Ще раз дякуємо за те, що вірите в нас», - ділиться своїми враженнями військовослужбовець строкової служби солдат Тарас Парфелюк.
«На тренуваннях з плавання я бачив очі хлопців. Вони були у захваті від того, що їх підтримали та надали можливість для тренувань! Тренування в басейні дуже необхідні. Завдяки їм відпрацьовується правильність спортивних елементів. Це дуже важливо для виступу у змаганнях, які мають відбутися», - каже начальник фізичної підготовки і спорту військової частини 3058 лейтенант Ігор Єманов.


Загрузка...