• Реальный курс валют в Измаиле
  Пятница 14 августа

  Валюта

  Покупка

  Продажа

  USD $

  27.30
  27.60

  EUR €

  32.00
  =
  32.30

  RUB ք

  0.365
  =
  0.380
  =

Патрульна поліція м. Ізмаїл інформує

Патрульна поліція м. Ізмаїл інформує

Операція "Увага! Спеціальні сигнали!"

Вчора, 29 липня, в рамках розпорядження Департаменту патрульної поліції Національної поліції, на території міста Ізмаїл було проведено комплекс профілактичних заходів під назвою "Увага! Спеціальні сигнали!" 
Під час відпрацювання операції було задіяно екіпажі Відділу з організації несення служби в місті Ізмаїл Управління патрульної поліції в Одеській області та службовий автомобіль Ізмаїльського міськрайонного відділу Державної служби з надзвичайних ситуацій.
Мета даних профілактичних заходів - забезпечення належних умов для виконання водіями оперативних та спеціальних транспортних засобів невідкладних завдань.
Відповідно до пункту 3.2 Правил дорожнього руху України: 
- у разі наближення транспортного засобу з увімкненим СИНІМ проблисковим маячком та (або) спеціальним звуковим сигналом водії інших транспортних засобів, які можуть створювати йому перешкоду для руху, ЗОБОВ'ЯЗАНІ ДАТИ йому ДОРОГУ і забезпечити безперешкодний проїзд зазначеного транспортного засобу (і супроводжуваних ним транспортних засобів).
На транспортних засобах, які рухаються в супроводжуваній колоні, повинно бути ввімкнено ближнє світло фар;
- якщо на такому транспортному засобі увімкнено проблискові маячки СИНЬОГО і ЧЕРВОНОГО або лише ЧЕРВОНОГО кольору, водії інших транспортних засобів ЗОБОВ'ЯЗАНІ ЗУПИНИТИСЯ біля правого краю проїзної частини (на правому узбіччі). На дорозі з розділювальною смугою (наприклад, проспект Суворова, де Довгий бульвар розділює транспортні потоки)цю вимогу зобов’язані виконати водії транспортних засобів, що рухаються тільки в попутному напрямку.
У випадку порушення цього пункту Правил, водії транспортних засобів засобів несуть адміністративну відповідальність за ч.3 ст. 122 (Ненадання переваги у русі) Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Треба зазначити, що переважна більшість водіїв нашого міста виконують даний пункт правил. 
Проте не обійшлося і без правопорушень. На двох водіїв були складені відповідні адміністративні постанови за ч.3 ст.122 КУпАП.
Будьте уважними та дотримуйтесь ПДР!
 
Пресс-служба патрульної поліції міста Ізмаїл


Загрузка...