• Реальный курс валют в Измаиле
  Пятница 07 августа

  Валюта

  Покупка

  Продажа

  USD $

  27.50
  =
  27.70
  =

  EUR €

  32.30
  32.70
  =

  RUB ք

  0.365
  =
  0.380
  =

Батьки загиблого військовослужбовця отримали посвідчення на надання пільг(фото)

Батьки загиблого військовослужбовця отримали посвідчення на надання пільг(фото)

 

29 червня батьки військовослужбовця Національної гвардії України Віталія Флорі, який загинув під час несення служби з охорони громадського порядку, отримали посвідчення, яке надає право на пільги.

Офіцер військової частини 3058 старший лейтенант Олександр Чоботар та офіцер Ренійського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки підполковник Олександр Можаєв разом вручили посвідчення батькам загиблого гвардійця. Вони пояснили про пільги, які надає таке посвідчення та куди звертатися в разі необхідності.

“На жаль батьки втратили сина, більше року пройшло з тієї страшної трагедії, але весь цей час командування Національної гвардії боролося за право пільг для батьків. Це найменше, що ми можемо зробити для них” - зауважив старший лейтенант Олександр Чоботар.

Нагадуємо: трагедія сталася 30 березня 2019 року під час несення служби з охорони громадського порядку в Одесі на перетині вулиці Кишинівська та проспекту Добровольського. Тоді автомобіль Opel намагався проскочити на червоне світло, в результаті чого збив трьох військовослужбовців-строковиків Нацгвардії. Після зіткнення двох автомобілів, один з автомобілів був викинутий в бік зупинки та здійснив наїзд на п’ятьох людей, одним з яких був 23-річний солдат Віталій Флоря. Віталій загинув одразу ж.

Командування Національної гвардії України приносить свої щирі співчуття родині. Гвардійці намагаються постійно підтримувати батьків Віталія та надавати їм необхідну допомогу.

Источник: Військова частина 3058 НГУ

На изображении может находиться: 1 человек, в помещении

На изображении может находиться: 2 человека, в помещении

На изображении может находиться: 1 человек

На изображении может находиться: один или несколько человек, люди стоят и в помещении

На изображении может находиться: один или несколько человек, люди стоят и в помещении

На изображении может находиться: один или несколько человек

 Загрузка...