• Реальный курс валют в Измаиле
  Понедельник 03 августа

  Валюта

  Покупка

  Продажа

  USD $

  27.50
  =
  27.75

  EUR €

  32.20
  32.70

  RUB ք

  0.365
  0.380

Підведення підсумків роботи відділів соціально-виховної та психологічної роботи межрегіонального управління за 1 півріччя 2020 року(фото)

Підведення підсумків роботи відділів соціально-виховної та психологічної роботи межрегіонального управління за 1 півріччя 2020 року(фото)

 

28 липня 2020 року, в селекторному режимі, проведена нарада з підведення підсумків роботи відділів соціально-виховної та психологічної роботи підпорядкованих Південному міжрегіональному управлінню установ виконання покарань та слідчих ізоляторів за 6 місяців 2020 року.
Захід відбувся під головуванням заступника начальника Південного міжрегіонального управління з питань ресоціалізації і дотримання прав засуджених, підполковника внутрішньої служби Сергія КВАШИНА, за участі начальника відділу соціально-виховної роботи та дотримання прав засуджених, капітана внутрішньої служби Вадима ЯГОДКІНА, заступника начальника відділу соціально-виховної роботи та дотримання прав засуджених ОЛЕКСАНДРА ХРАПИЦЬКОГО, а також заступників начальників установ із СВПР та начальників відділів із СВПР.
На нараді були висвітлені питання, що стосуються стану дотримання засудженими вимог установленого порядку відбування покарання, практики застосування заохочувальних норм Закону, організації загальноосвітнього та професійно-технічного навчання засуджених. Також було обговорено результати проведеної роботи по сприянню засудженим у вирішенні питань трудового та побутового влаштування після звільнення. Окрема увага була приділена стану забезпечення необхідними документами для працевлаштування засуджених, щодо яких відкриті виконавчі провадження.
За результатами наради було надано оцінку результатам діяльності відділів соціально - виховної та психологічної роботи у звітному періоді, окреслено коло першочергових заходів для успішного виконання завдань покладених на відділи соціально - виховної та психологічної роботи, а також визначено основні завдання роботи на 3 квартал поточного року.

 

Источник: Державна установа "Ізмаїльський слідчий ізолятор"

На изображении может находиться: один или несколько человек, люди сидят и в помещении

На изображении может находиться: 1 человек, сидит

На изображении может находиться: люди сидят, стол и в помещении

На изображении может находиться: один или несколько человекЗагрузка...