• Реальный курс валют в Измаиле
  Четверг 06 августа

  Валюта

  Покупка

  Продажа

  USD $

  27.50
  27.70

  EUR €

  32.20
  =
  32.70

  RUB ք

  0.365
  =
  0.380
  =

В Ізмаїлі гвардійці зустрічали молоде поповнення (фото)

В Ізмаїлі гвардійці зустрічали молоде поповнення (фото)
Ввечері 03 червня, у військовій частині 3058 Національної гвардії України зустрічали перших у цьому році хлопців-призовників. По прибуттю до військової частини, всі пройшли спеціальну процедуру вимірювання температури та дезінфекції рук.
Хлопці родом з Тернопільщини, невдовзі поповнять ряди тих, хто охороняє спокій громадян нашої країни. Вчорашні цивільні вже сьогодні одягнуть форму та скуштують справжній армійський сніданок. Після спеціальної підготовці вони присягнуть на вірність українському народові.
Хлопці кажуть, що про Ізмаїл чули та трохи знають історію міста. Тому, не дивлячись на те, що потрапили на службу доволі далеко від дому, радіють такій можливості: по-перше, службі у лавах Національної гвардії; по-друге, проходженню служби саме в Ізмаїлі.
«Вважаю, що служба в армії є необхідною для всіх хлопців. Служба, як на мене, дисциплінує, робить нас стійкішими та більш витривалими. В моїй сім’ї всі чоловіки проходили службу в армії. І я не став виключенням. Але службу в лавах Національної гвардії України довелося проходити саме мені. І я цим пишаюся», - каже призовник Павло Харатін.
 


Загрузка...