• Реальный курс валют в Измаиле
  Воскресенье 16 февраля

  Валюта

  Покупка

  Продажа

  USD $

  24.20
  =
  24.45
  =

  EUR €

  26.20
  26.60

  RUB ք

  0.370
  =
  0.385
  =

Співробітники Ізмаїльського міськрайвідділу Центру пробації дбають про духовно-моральний стан суб’єктів пробації

Співробітники Ізмаїльського міськрайвідділу Центру пробації дбають про духовно-моральний стан суб’єктів пробації

В житті кожної людини велику роль відіграє розвиток духовно-моральних цінностей. Але, на жаль, сучасне суспільство поглинають заздрість, самолюбство, пристрасті, що отруюють розум людини, наповнюють негативними емоціями, які в подальшому чинять великий вплив на поведінку і спосіб життя.

20 січня в Ізмаїльському міськрайонному відділі Центру пробації в Одеській області для суб’єктів пробації волонтером пробації Анатолієм, до свята Водохреща, було проведено просвітницьку бесіду. Під час заходу присутні ознайомились з історією свята, народними звичаями, обрядами, традиціями, а також отримали відповіді на свої нагальні життєві питання. 
Саме в період, коли суб’єкти пробації опинились на межі дозволеного та забороненого, дуже важливо їх підтримати, направити на вірний шлях, допомогти їм обрати правильну життєву дорогу, надихнувши на переосмислення своїх помилок та на початок нового життя без правопорушень.
Закінчуючи бесіду, волонтер пробації Анатолій побажав клієнтам пробації добра, щастя, злагоди, відродження, щоб чудодійні властивості свяченої води стали запорукою чистоти власних думок та вчинків. 


Загрузка...