• Реальный курс валют в Измаиле
  Понедельник 17 февраля

  Валюта

  Покупка

  Продажа

  USD $

  24.25
  24.45
  =

  EUR €

  26.20
  =
  26.60
  =

  RUB ք

  0.370
  =
  0.385
  =

Військова служба за контрактом – вибір справжніх чоловіків

Військова служба за контрактом – вибір справжніх чоловіків

Збройні сили України - це військове формування, яке забезпечує захист суверенітету, територіальної цілісності і недоторканності держави.

Головні завдання ЗСУ - це стримування військової агресії проти України з боку інших держав, забезпечення цілісності державного кордону, охорона водного і повітряного простору країни, відсіч і боротьба з тероризмом і піратством.

ЗСУ представлені такими видами як:

Сухопутні війська

Повітряні сили

Військово-морські сили

Високомобільні десантні війська

Сили спеціальних операцій

Проводиться набір бажаючих на контрактну службу до лав Збройних сил України. Вік для прийняття кандидатів на посади рядового, сержантського та старшинського складу становить від 18 до 40 років (в особливий період - до 60 років).

Грошове забезпечення військовослужбовця залежить від займаної посади, військового звання, кваліфікації, терміну проходження військової служби. На сьогоднішній час грошове забезпечення становить від 10 600 грн.

Якщо Вас зацікавила дана інформація – звертайтесь до Ізмаїльського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки, за адресою: м.Ізмаїл, вул. Кулікова, 31А.Загрузка...