• Реальный курс валют в Измаиле
  Пятница 15 февраля

  Валюта

  Покупка

  Продажа

  USD $

  26.90
  =
  27.10
  =

  EUR €

  30.40
  =
  30.70
  =

  RUB ք

  0.395
  =
  0.415
  =

Ізмаїл готується до пам'ятної дати

Вчера в 14:20
Ізмаїл готується до пам'ятної дати

15 лютого виповнюється 30 років з дня закінчення неоголошеної війни в Республіці Афганістан. День вшанування учасників бойових дій на території інших держав присвячений пам'яті всіх військовослужбовців і воїнів-інтернаціоналістів, які брали участь у врегулюванні воєнних конфліктів на території іноземних держав.
До пам'ятної дати в місті заплановано провести низку урочистих заходів, затверджених розпорядженням міського голови (розпорядження розміщено на Офіційному сайті міста в розділі «Нормативні акти» - «Розпорядження міського голови»).
Протягом усього місяця в школах і бібліотеках міста будуть проходити тематичні заходи, спрямовані на патріотичне виховання підростаючого покоління, зустрічі учнів загальноосвітніх навчальних закладів з учасниками бойових дій на території інших держав.
Напередодні пам'ятної дати, 11 лютого об 11.00 в музеї А. В. Суворова буде відкрита  виставка «Афганістан. Гірська війна», 13 лютого о 15.00 в ПК ім. Т. Г. Шевченка відбудеться тематичний вечір.

15 лютого, в День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, о 10.00 в Свято-Покровському кафедральному соборі відбудеться панахида за загиблими учасникам бойових дій на території інших держав. Об 11.00 відбудеться церемонія покладання квітів до пам'ятника воїнам, загиблим в Афганістані. Після чого почне роботу традиційна польова кухня.

 

 

Загрузка...