Рятувальники відпрацьовують гасіння пожеж і евакуацію постраждалих в Ізмаїльському територіальному центрі соціального обслуговування для людей похилого віку(фото)

Рятувальники відпрацьовують гасіння пожеж і евакуацію постраждалих в Ізмаїльському територіальному центрі соціального обслуговування  для людей похилого віку(фото)
Рятувальники на базі Ізмаїльського територіального центру соціального обслуговування спільно з адміністрацією закладу провели навчання. Їх головна мета — запобігти пожежам на об'єктах з масовим перебуванням людей та навчити персонал закладів діяти в умовах надзвичайних ситуацій.
Навчання проходять в умовах, максимально наближених до реальності. За легендою, через коротке замикання електромережі в одному з приміщень, виникла пожежа. Адміністрація закладу евакуювала хворих та персонал, викликала Службу порятунку номером «101» та знеструмила будівлю. Стало відомо, що на третьому поверсі закладу для людей похилого віку залишилася одна людина та ще одна людина в задимленому приміщщенні на першому поверсі.
Прибувши на місце події, рятувальниками проведено розвідку приміщень, евакуйовано умовних постраждалих на свіже повітря, де їм було надано першу домедичну допомогу, та подано стволи на гасіння пожежі.
З адміністрацією і персоналом закладу для людей похилого віку було проведено лекію, під час якої їх ознайомили з будовою і принципом дії порошкового і вуглекислотного вогнегасників.
Наостанок, теоретичні знання були відпрацьовані практично, кожен мав змогу скористатися вогнегасником і у разі виникнення пожежі - ліквідувати її.
Подібні заходи на об’єктах з масовим перебуванням людей мають носити систематичний характер. Рятувальники та адміністрація закладу, таким чином, працюють у взаємодії та відточують правильність дій на випадок виникнення надзвичайної ситуації.
На зображенні може бути: 12 людей
На зображенні може бути: 7 людей
На зображенні може бути: 5 людей, вогонь та текст
На зображенні може бути: 2 людини
На зображенні може бути: 5 людей
На зображенні може бути: 3 людини
На зображенні може бути: 4 людини
На зображенні може бути: 4 людини
На зображенні може бути: 3 людини
На зображенні може бути: 1 особа
На зображенні може бути: 5 людей та текст
 


Загрузка...