ПІДГОТОВКА ПЛЯЖНИХ ЗОН ДО ВІДКРИТТЯ ТА ЗДІЙСНЕННЯ ВОДНИХ ТУРИСТИЧНИХ ПОЇЗДОК

ПІДГОТОВКА ПЛЯЖНИХ ЗОН ДО ВІДКРИТТЯ  ТА ЗДІЙСНЕННЯ ВОДНИХ ТУРИСТИЧНИХ ПОЇЗДОК
В рамках розпорядження голови Одеської обласної державної адміністрації Олега Кіпера триває підготовка до пляжного сезону. Здійснюється підготовка пляжних зон до відкриття і функціонування в рекреаційній зоні села Приморське Вилківської міської ради.
Районна влада вживає необхідні заходи для забезпечення безпеки та комфорту туристів, а саме:
🔻 підготовка укриттів для захисту відпочивальників;
🔻 забезпечення присутності кваліфікованих рятувальників на пляжі;
🔻 ретельне обстеження підводної території для безпеки купання;
🔻 організація постійного чергування на пляжі;
🔻 чітке визначення та маркування пляжної зони.
Крім того, ДП "Служби місцевих автомобільних доріг" та підрядником ТОВ "Євродор" планується здійснити відновлення проїзджаємості дороги від с. Приморське до пляжної зони, оскільки наразі стан доріг значно ускладнює проїзд.
Здійснення водних туристичних поїздок в межах р. Дунай на території Вилківської територіальної громади по туристичним маршрутам можливе по каналу навколо м. Вилкове за умов подання письмового дозволу керівництвом оперативно-стратегічного угрупування військ «Одеса» і завчасного звернення до 17 прикордонного загону для отримання відповідних дозволів на перебування в прикордонній смузі кожній особі окремо або визначення органами місцевого самоврядувания туристичного маршруту місцем масового відпочинку населення, а також завчасного інформування 17 прикордонного загону та відділу прикордонної служби «Вилкове» із вказанням всієї необхідної інформації про кількість туристів, вихід та повернення плавзасобів.
Більшість маршрутів туристичних прогулянок обмежена у зв'язку з запровадженням заходів правового режиму воєнного стану.


Загрузка...