НАРАДА ЩОДО МОБІЛІЗАЦІЇ ЧЕРЕЗ РЕКРУТИНГОВІ КОМПАНІЇ В УКРАЇНІ(фото)

НАРАДА ЩОДО МОБІЛІЗАЦІЇ ЧЕРЕЗ РЕКРУТИНГОВІ КОМПАНІЇ В УКРАЇНІ(фото)
17 червня 2024 року перший заступник голови Ізмаїльської РДА Сергій Проданов провів нараду з головним спеціалістом з мобілізаційної роботи Ізмаїльської РДА Сергієм Бутенко щодо альтернативи мобілізації на території Ізмаїльського району.
Загальна мобілізація під час воєнного стану стосується поповнення оперативного складу та резервів підрозділів Сил Оборони, мобілізації підлягають усі військовозобов'язані чоловіки. Крім того, до Сил Оборони можна долучитися через підписання контракту на службу.⠀
На нараді говорили про центри рекрутингу Збройних Сил України, як альтернатива мобілізації, які наразі набувають популярності та ефективності.
Українці можуть шукати посади в Силах оборони, які найбільше відповідають їхнім навичкам, та зможуть закривати потреби, які не покривають територіальні центри комплектування та соціальної підтримки.
Рекрутингові компанії працюють напряму з підрозділами, на відміну від мобілізації через територіальні центри комплектування та соціальної підтримки, кандидати можуть вибирати посаду, яка підходить їм за навичками та досвідом.
Мобілізацією займаються наразі три компанії ― Lobby X, яка допомагала підрозділам знаходити спеціалістів ще в 2022 році, та компанії Work.ua і Robota.ua.
В Україні існує контракт до завершення особливого періоду. І це, насправді, найкращий шлях, тому що у людини, яка підписує контракт, є певні переваги, в тому числі підйомна допомога при укладанні першого контракту, або, якщо контракт не за місцем проживання, — компенсація за оренду житла, можливість отримання пільгового кредиту за державною програмою єОселя, багато чого іншого.
Під час рекрутингу кандидат проходить кілька етапів:
✅ відгук на вакансію;
✅ розмова з рекрутером;
✅ підтвердження вибору місця служби;
✅ оформлення;
✅ проходження базової військової підготовки.
Тільки тоді відбувається долучення до того підрозділу, який дав згоду на проходження служби і на контракт.
Сергій Іванович зазначив, що мобілізація через рекрутинг в Україні може проходити по різним вакансіям (програмісти, оператори БПЛА)
Проходження служби та захист Батьківщини є обов'язком кожного громадянина. Зважаючи на те, що не кожен може чи хоче тримати зброю в руках є альтернативні засоби для наближення України до перемоги - це обрати те, що більше підходить по навичкам та вподобанням.


Загрузка...