НАРАДА ЩОДО СПОСТЕРЕЖЕННЯ ПРОЗОРОСТІ І ПІДЗВІТНОСТІ НА ТЕРИТОРІЇ ІЗМАЇЛЬСЬКОГО РАЙОНУ

НАРАДА ЩОДО СПОСТЕРЕЖЕННЯ ПРОЗОРОСТІ І ПІДЗВІТНОСТІ НА ТЕРИТОРІЇ ІЗМАЇЛЬСЬКОГО РАЙОНУ
23 травня 2024 року голова Ізмаїльської районної державної адміністрації Родіон Абашев провів нараду щодо спостереження прозорості і підзвітності на території Ізмаїльського району, у якій взяли участь перший заступник голови Ізмаїльської РДА Сергій Проданов, заступниці голови Ізмаїльської РДА Ірина Холостенко і Марина Деной, т.в.о. керівника апарату Світлана Тіткова.
Ізмаїльською районною державною адміністрацією постійно ведеться моніторинг запланованих публічних закупівель територіальних громад на суму понад 50 тис. грн та щоп’ятниці надається зведений звіт до Одеської обласної державної адміністрації.
Питання використання коштів державного та місцевого бюджетів органами виконавчої влади та місцевого самоврядування є актуальним в умовах воєнного стану. Наразі в пріоритетах нашої держави — забезпечення ЗСУ, тому потрібно з великою відповідальністю планувати видатки бюджету, враховуючи першочергові потреби держави у спрямуванні коштів на потреби обороноздатності України.
На нараді були розглянуті плани щодо ведення територіальними громадами публічних закупівель, їх доречності та доцільності в рамках підготовки до наступного осінньо-зимового періоду.
Наразі відділом освіти Ізмаїльської міської ради оголошено лот на закупівлю твердого палива (кам’яного вугілля і паливних вугільних брикетів), очікувана вартість якого складає 800 тис. грн. До 25 травня триває очікування на тендерні пропозиції, початок аукціону — 27 травня поточного року.
За підсумками наради в її учасників не виникло зауважень до процедури проведення поточних тендерів.
На зображенні може бути: 4 людини, люди навчаються, стіл та текст
На зображенні може бути: 5 людей, люди навчаються та текст


Загрузка...